Seria 4WSL


W przypadku operacji, które wymagają solidnej i szybkiej obsługi podczas transportowania ładunków na długich dystansach, czterokołowy, dwukierunkowy COMBi-4WSL idealnie pasuje do tego zastosowania.
Dostępny w wersjach o udźwigu 5t i 6t, COMBi-4WSL został zaprojektowany do operacji wymagających niezawodnego i szybkiego transportowania ładunków na dużych dystansach i oferuje znaczne korzyści w porównaniu z innymi maszynami dostępnymi na rynku.

Przegrzanie podczas długotrwałej pracy jest częstym problemem wielu bocznych wózków widłowych, ale technologia dyferencjału osi JCB zastosowana w tych modelach przeciwdziała temu ryzyku. Ponadto ultra-czysty silnik Deutz bez DPF redukuje koszty konserwacji, zmniejsza zużycie paliwa i zapewnia czystsze emisje.
Operatorzy mogą być pewni komfortowej jazdy przez całą zmianę dzięki przestronnej kabinie z fotelem z pełną amortyzacją i regulowaną kolumną kierownicy.
Funkcje takie jak amortyzowana kabina, hydrostatyczny napęd na wszystkie koła, układ kierowniczy z wyczuwaniem ładunku, a także wybór niestandardowych opcji, takich jak odwrotna pozycja kabiny lub przednia kabina dostępowa, umożliwiają dostosowanie Combi-SL do konkretnych wymagań.
Serwis naszych wózków widłowych to profesjonalna i szybka obsługa posprzedażowa.
Wszyscy nasi technicy posiadają uprawnienia do wykonywania konserwacji wózków widłowych wydane przez UDT, jak również uprawnienia do montażu instalacji gazowych w wózkach widłowych, prac spawalniczych, elektrycznych i innych.
Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.
Najwyższa jakość obsługi znalazła uznanie wśród naszych stałych Partnerów w całym kraju.

SERIA 4WSL - ZALETY

  • 4 kołowy wózek boczny do długich i ponadgabarytowych ładunków.
  • Idealny do długich ładunków i długich dystansów.

ZAKRESY SERII 4WSL

  • Udźwig:
    5000 - 6000 kg
  • Rodzaj napędu:
    Diesel i LPG

C5000-4WSL

4.04 m

C6000-4WSL

4.04 m