Seria C


Został zaprojektowany tak, aby usprawnić pracę poprzez spełnianie za razem funkcji trzech wózków widłowych: wózka bocznego, wózka widłowego z przeciwwagą i wózka widłowego do wąskich korytarzy. Ta rewolucyjna konstrukcja eliminuje kosztowną podwójną obsługę ładunków i zwiększa wydajność.
Seria Combi C ma możliwość szybkiej zmiany ustawienia kół i poruszania się w dowolnym kierunku. Ten 4-kierunkowy ruch zapewnia wózkowi widłowemu wszechstronność w transporcie długich ładunków przez wąskie drzwi i wokół obiektów z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
Zaletą czterokierunkowego wózka widłowego jest to, że Combi serii C może pracować jako wózek widłowy w wąskim korytarzu roboczym. Może bez trudu transportować długie ładunki w korytarzach tak wąskich, jak sama jego szerokość.
Aby w pełni wykorzystać zalety pracy w wąskim korytarzu, seria Combi C może pracować w prowadzeniu rolkowym.
Korzystając z funkcjonalności serii Combi C można znacznie poprawić pojemność składowania w magazynie, nawet o 100%. Ponieważ wózek ma możliwość pracy jako wózek boczny, przewożący długie ładunki w wąskich korytarzach i ma sprawność poruszania się po całym obiekcie, z pewnością, można uzyskać znaczne zwiększenie zagęszczenia składowania i przepustowości.
Bezpieczeństwo jest istotą projektu serii Combi C, bezpieczeństwo operatora, ładunku i całego magazynu. Bardzo nisko umiejscowiony środek ciężkości oraz zintegrowana platforma zapewnia bardzo stabilną podporę dla długiego ładunku podczas transportu. Nie ma już potrzeby transportowania uniesionego ładunku, który bezpiecznie spoczywa na platformie, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia produktu.
Bezpieczeństwo zwiększa dodatkowo innowacyjny system wysuwu masztu i hydrauliczny pozycjoner wideł wózka widłowego, pozwalający operatorowi regulować widły, pobrać ładunek, podnieść i umieścić go na platformie bez konieczności opuszczania kabiny, odciążając operatora i zmniejszając ryzyko obrażeń.
Widoczność jest znacznie większa dzięki zamontowaniu kabiny z boku masztu. Operator ma pełną widoczność wideł i ładunku, zwiększając bezpieczeństwo i zmniejszając ryzyko uszkodzenia produktu.
Serwis naszych wózków widłowych to profesjonalna i szybka obsługa posprzedażowa.
Wszyscy nasi technicy posiadają uprawnienia do wykonywania konserwacji wózków widłowych wydane przez UDT, jak również uprawnienia do montażu instalacji gazowych w wózkach widłowych, prac spawalniczych, elektrycznych i innych.
Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.
Najwyższa jakość obsługi znalazła uznanie wśród naszych stałych Partnerów w całym kraju.

SERIA C - ZALETY

  • Wielokierunkowość w standardzie.
  • Idealnie nadaje się zarówno do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
  • Niezawodność podczas trasnsportowania długich i ponadgabarytowych ładunków.
  • Dostępne niestandardowe oprzyrządowanie.

ZAKRESY SERII C

  • Udźwig:
    2500-25000 kg
  • Rodzaj napędu:
    ON, LPG lub elektryczny