Seria CB


Innowacyjny wózek Combi-CB jest oryginalnym wielokierunkowym wózkiem widłowym z przeciwwagą. Bardziej kompaktowy niż konwencjonalny wózek widłowy jest idealny do transportu towarów takich jak paletyzowane ładunki, ale ma dodatkową zaletę, że może transportować długie ładunki w trybie bocznym.
Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z manewrowością wózków widłowych sprawia, że Combi-CB jest idealnym wszechstronnym wózkiem widłowym, który może transportować bardzo różnorodne towary, od paletyzowanych ładunków po długie materiały, takie jak belki drewniane lub stalowe.
Niski profil i zwarta konstrukcja umożliwiają CB rozładunek samochodów ciężarowych i transport towarów do regałów lub do zasilania linii produkcyjnych. Combi-CB jest również wystarczająco mały, aby wjechać do kontenera, aby go załadować lub rozładować.
Kolejną zaletą nowatorskiego wózka CB, jego 4-kierunkowego układu kierowniczego i kompaktowej konstrukcji jest to, że zapewnia wszechstronność obsługi wózkiem w wąskim korytarzu roboczym.
Mały i szybki, z niezrównaną wszechstronnością, wielokierunkowy wózek widłowy z przeciwwagą Combi-CB zapewni maksymalny wzrost wydajności. Początkowa inwestycja zostanie szybko zwrócona po znacznych oszczędnościach w zakresie kosztów operacyjnych.
Pewny siebie operator jest produktywny, a CB jest zaprojektowane właśnie z taką ideą. Widoczność dla operatora jest zmaksymalizowana przez niecentryczne i wysokie umiejscowienie fotela, który jest w pełni chroniony przed spadającym materiałem, dzięki wytrzymałej klatce, która ma również zwiększyć widoczność podczas pracy.
Sterowanie jest intuicyjne i ergonomiczne dla wygody operatora. Fotel ma pełną amortyzację i jest w pełni regulowany. Konieczność opuszczania kabiny przez operatora jest zminimalizowana, ponieważ przesuw boczny wideł jest montowany seryjnie oraz opcjonalnie zintegrowany hydrauliczny pozycjoner wideł.
Możesz mieć pewność, że Combi-CB został zaprojektowany z myślą o najwyższej niezawodności, ponieważ jest zbudowany z użyciem tylko najbardziej trwałych, sprawdzonych komponentów. Prosta konstrukcja i niewielka czułość elektroniki sprawiają, że Combi-CB jest łatwy w eksploatacji i zapewnia optymalny czas pracy.
Serwis naszych wózków widłowych to profesjonalna i szybka obsługa posprzedażowa.
Wszyscy nasi technicy posiadają uprawnienia do wykonywania konserwacji wózków widłowych wydane przez UDT, jak również uprawnienia do montażu instalacji gazowych w wózkach widłowych, prac spawalniczych, elektrycznych i innych.
Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.
Najwyższa jakość obsługi znalazła uznanie wśród naszych stałych Partnerów w całym kraju.

SERIA CB - ZALETY

  • Innowacyjny wielokierunkowy wózek widłowy z przeciwwagą.
  • Idealny do długich ładunków i palet.
  • Kompaktowy czołowy 4-kierunkowy wózek widłowy.

ZAKRESY SERII CB

  • Udźwig:
    2500 - 4000 kg
  • Rodzaj napędu:
    ON, LPG lub elektryczny

COMBI-CB4

4.04 m

COMBI-CBE

4.04 m

COMBI-CBE 4T

4.04 m