Seria COMBI-SC


Szeroki wachlarz urządzeń typu Straddle Carrier przenośnych suwnic Combilift zapewnia bezpieczne i wydajne rozwiązania nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach związanych z ładowaniem. Dystrybucja, spedycja, lotnictwo, producenci stali, turbiny wiatrowe i prefabrykaty betonowe - nie ma obciążenia zbyt dużego lub ciężkiego dla tych niezawodnych maszyn.

Ekonomiczna, wysoce zwrotna i indywidualnie konfigurowalna, innowacyjna konstrukcja naszej serii Combi SC łączy w sobie moc i niezawodność w połączeniu z mniejszym naciskiem na podłoże, której nie można porównać z żadną inną technologią, zapewniając fantastyczną oszczędność paliwa i zdolność do pracy w trudnym terenie bez potrzeby kosztownego wzmocnienia podłoża.

Nasze wózki umożliwiają wstępne ładowanie z poziomu podłoża, co znacznie poprawia bezpieczeństwo, eliminując konieczność angażowania dodatkowego personelu podczas załadunku ciężarówki, zmniejszając wielokrotne manipulowanie ładunkiem i związane z tym ryzyka uszkodzenia produktu.
Combi-SC, serii Straddle Carrier jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem transportowym dla dystrybucji i transportu kontenerów oraz przemysłu i branż, gdzie występują ciężkie i ponadgabarytowe ładunki. Zwrotność, niewielki nacisk na podłoże oraz duża możliwość dostosowania konfiguracji Combi-SC do indywidualnych potrzeb zapewniają pełną niezależność w transporcie i załadunku kontenerów oraz ładunków nietypowych, o bardzo dużych gabarytach.
Mobilna suwnica / Straddle Carrier do zadań specjalnych dostosowany do indywidualnych zastosowań. Seria Combi-S.C. posiada szeroki wybór osprzętu oraz dużą możliwość modyfikacji konstrukcji, umożliwiając transport i obsługę najtrudniejszych ładunków, radząc sobie z każdym wyzwaniem logistycznym.
ODPOWIEDNI DO TRANSPORTU: Możliwość dostosowania rozwiązania do każdej branży i aplikacji.
IDEALNY DO ZASTOSOWANIA W NASTĘPUJĄCYCH BRANŻACH: Transport morski, operacje kolejowe, stal, beton, metal, drewno, duże roboty budowlane, turbiny wiatrowe, logistyka i inne
Serwis naszych wózków widłowych to profesjonalna i szybka obsługa posprzedażowa.
Wszyscy nasi technicy posiadają uprawnienia do wykonywania konserwacji wózków widłowych wydane przez UDT, jak również uprawnienia do montażu instalacji gazowych w wózkach widłowych, prac spawalniczych, elektrycznych i innych.
Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.
Najwyższa jakość obsługi znalazła uznanie wśród naszych stałych Partnerów w całym kraju.

SERIA SC - ZALETY

  • Transport i załadunek kontenerów oraz ładunków nietypowych, o bardzo dużych gabarytach.
  • Oszczędność paliwa i zdolność do pracy w trudnym terenie bez potrzeby kosztownego wzmocnienia podłoża.

ZAKRESY SERII SC

  • Udźwig:
    35000 - 100000 kg
  • Rodzaj napędu:
    Diesel

COMBI-SC3 STANDARDOWY Z ZAWIESIAMI ŁAŃCUCHOWYMI

2.2 m

COMBI-SC3 TELESKOPOWY Z ZAWIESIAMI ŁAŃCUCHOWYMI

2.2 m

COMBI-SC3 Z TELESKOPOWYM PODNOSZENIEM

2.2 m