Seria SL


Aby zaspokoić zapotrzebowanie na wózek boczny z możliwością manewrowania i wszechstronnością wielokierunkowego wózka widłowego, zaprojektowano Combi-SL. Trójkołowy wózek boczny jest wyposażony w najwyższej jakości komponenty i innowacyjną technologię, aby zapewnić wysoką wydajność i niezawodną pracę nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.
Wielokierunkowość trójkołowych modeli 4t, 5t lub 6t oferuje liczne zalety w porównaniu z tradycyjnymi wózkami bocznymi, ponieważ są wyjątkowo zwrotne, mogą pracować w wąskich korytarzach i mogą transportować i układać ładunki, tak aby lepiej wykorzystać przestrzeń składowania.
Funkcje takie jak amortyzowana kabina, hydrostatyczny napęd na wszystkie koła, układ kierowniczy z wyczuwaniem ładunku, a także wybór niestandardowych opcji, takich jak odwrócona pozycja kabiny lub kabina z przodu wózka, umożliwiają dostosowanie Combi-SL do konkretnych wymagań.
Serwis naszych wózków widłowych to profesjonalna i szybka obsługa posprzedażowa.
Wszyscy nasi technicy posiadają uprawnienia do wykonywania konserwacji wózków widłowych wydane przez UDT, jak również uprawnienia do montażu instalacji gazowych w wózkach widłowych, prac spawalniczych, elektrycznych i innych.
Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.
Najwyższa jakość obsługi znalazła uznanie wśród naszych stałych Partnerów w całym kraju.

SERIA SL - ZALETY

  • Wielokierunkowy wózek boczny.
  • Idealny do długich ładunków.

ZAKRESY SERII SL

  • Udźwig:
    4500 - 6000 kg
  • Rodzaj napędu:
    Diesel i LPG